Competitie Africhter van het jaar 2005

Reglement africhter van het jaar

Stand na:
Niervaertbokaal d.d. 7 mei 2005
Ned. Kamp. IPO III en IPO I & II wedstrijd d.d. 14/15 mei 2005
Combinatiewedstrijd d.d.19 juni 2005
VZH/C-wedstrijd d.d. 25 sept 2005
Spijkercup d.d. 23 okt 2005
Coen Semler d.d. 13 nov 2005

Pl Geleider Naam Hond Punten
1 Willy Adriaenssens Bill v.d. Barbierhoeve 119 punten
2 Sammy-Jo van Dongen Skyhigh 97 punten
3 Rob van Dongen Cassidy Betty-Boop v. Aqualand 59,5 punten
4 Wilbert Schrijvers Kaine la Petite Colline 54 punten
5 Carla Thierry Faith 54 punten
6 Caya Krijnse Locker Nyra Uranie v. Caya’s Home 48 punten
7 Hans v.d. Broeke Toby Tessa v. Betrupaty 42 punten
8 Arnoud Pouwels Quinty Tessa v. Betrupaty 40,5 punten
9 André de Beijer Dreke’s Tessa 36,5 punten
10 Jacqueline Pronk – Wolders Fjoebie Xandra v. Caya’s Home 36 punten
11 Bertus Visser Donja 36 punten
12 Frits de Lang Yari v.d. Chadahoeve 31,5 punten
13 Henk Peijer Doerack Brenda v.d. Gravenhoeve 31 punten
14 Berry Thomas Macho Xekibby v. Werinon 30 punten
15 Pieter van Leeuwen Aristes Sharper Image 24 punten
16 John Sterkenburg Irmo Barco Bonny Zielebacherhof 22,5 punten
17 René Mantel Andries Pasja v.’t Wisanjahof 18 punten
18 Gert-Jan Weeda Kenzie 13 punten
19 Marjolein Duindam Astor 10 punten
20 Gerrit van Dijk Baboech Dana v. Nunc aut Nunquam 9 punten
21 Sonja v. Mourik (B) Stan Misty v. Menzayla 8 punten
22 Margriet Kamst Evik Chanouk v. Aqualand 8 punten
23 Wim van Engeland Aysal Timba v.d. Gravenhoeve 7 punten
24 Maurice Rutten Cas 6 punten
25 Lous van Ruitenbeek Chanouk Betty-Boop v. Aqualand 6 punten
26 Marlon Otten Blitz v.d. Vorsters Dijk 5 punten
27 Carmen Stouten Cougarkim v.d. Vlaamse Boef 5 punten
28 Guda Stroo Maxim Noortje from the Dogsfarm 4,5 punten
29 Elise Lases Lotus 4,5 punten
30 Annemarie Holterman-v. Stuyvenberg Annabel Suzy de la Bruyère Blanche 4,5 punten
31 Henk Peijer Wanda 4 punten
32 Guda Stroo Sandy Astra Jezebell v. Caya’s Home 3,5 punten
33 Gerda Dirksten Buddy v.d. Barbierhoeve 3,5 punten
34 Teun Dragstra Cheeko Tessa v. Betrupatyv. Caya’s Home 3 punten
35 Lous van Ruitenbeek Betty-Boop Hurricane v. Aqualand 3 punten
36 Arnold v.d. Heul Simba Brenda v.d. Gravenhoeve 3 punten
37 Peter Brijer Kimi Xekibby v. Werinon 0 punten
38 Eric Boxman Vero Camille v.d. Zwarte Eugte 0 punten
39 Dick Land Cain Tessa v. Betrupaty 0 punten
40 Aalt Vedder Armany 0 punten

 

De Commissie Africhting is verantwoordelijk voor de puntenverdeling.

De huldiging van de africhting van het jaar geschiedt tijdens Algemene Ledenvergadering (in juni) van het komende jaar.