Competitie Africhter van het jaar 2007

Reglement africhter van het jaar

Stand na:
Apeldoorntrofee d.d. 1 april 2007
Niervaertbokaal d.d. 19 mei 2007
NK IPO III + IPO I/II wedstrijd d.d. 26/27 mei 2007
Combinatiewedstrijd d.d. 24 juni 2007
1e Interland NL-B d.d. 2 sept. 2007
VZH/C-wedstrijd d.d. 23 september 2007
Wereldkampioenschap Africhting< Duitsland d.d. 5 t/m 7 oktober 2007
Spijkercup d.d. 21 oktober 2007
Coen Semler trofee d.d. 11 november 2007

Pl Geleider Naam Hond Punten
1 Leon Broere Vicious Kay Amy v. Caya’s Home 175 punten
2 Willy Adriaenssens (B) Bill v.d. Barbierhoeve 167 punten
3 Caya Krijnse Locker Chewbaka Uranie v. Caya’s Home 141 punten
3 Elise Lases Lotus 105 punten
5 Carmen Stouten Cougar Kim v.d. Vlaamse Boef 102 punten
6 Margriet Kamst Evil 81 punten
7 Caya Krijnse Locker Nyra Uranie v. Caya’s Home 71,5 punten
8 Sammy-Jo van Dongen Skyhigh 60 punten
9 Sonja van Mourik Nena Swapang v. Bertrupaty 57 punten
10 Fred Stouten Seven v. Berrtupaty 54 punten
11 Henk Peijer Doerack Brenda v.d. Gravenhoeve 45 punten
12 Berry Thomas Macho Xekibby v. Werinon 43 punten
13 Lous van Ruitenbeek Chanouk Betty-Boop v. Aqualand 36 punten
14 Peter Brijer Kimi Xekibby v. Werinon 27 punten
15 Bea de Vree Tara 24 punten
16 André Vos Andor v. Assenrade 22 punten
17 Jan Kemp Duke 21 punten
18 Manuel van Dongen Chelsea Cassy v.d. Kennel zonder Naam 20,5 punten
19 Frits de Lang Yari v.d. Chadahoeve 18 punten
20 Carla Thierry Faith 14 punten
20 Netty ter Beek Baros Xekibby v. Werinon 14 punten
22 Sammy-Jo van Dongen Boedha Cassy v.d. Kennel zonder Naam 12,5 punten
22 Rob van Dongen Quita Cassy v.d. Kennel zonder Naam 12,5 punten
24 Cindy v.d. Berg Bikkel Sweet Pea v. Caya’s Home 12 punten
24 Caya Krijnse Locker Genesis v. Caya’s Home 12 punten
26 Marianne van Hyfte (B) Darko v.d. Barbierhoeve 9 punten
26 Sandra Aarns Donar 9 punten
28 Geert Maasen Chico Maxima v.d. Botesma Hoeve 8 punten
29 Suzanne Phielix Mayka v.d. Reezichthoeve 7,5 punten
30 Guda Stroo Sandy 7 punten
30 Gerrit Dirksen Buddy 7 punten
32 Guda Stroo Maxime Noortje v.d. Dogsfarm 6 punten
32 Dick Klijn Charly 6 punten
32 Carla Kock Dona 6 punten
32 Gert-Jan Weeda Kenzie 6 punten
36 Rob Deelen Duc-Henkie v.d. Dorpaschhoeve 4 punten
37 Marlon Otten Blitz 3 punten
37 Wilbert Schrijvers Kaine la Petite Colline 3 punten
39 Sybilla Rutten Djezley Tessa v. Berrtupaty 0 punten
39 Bert Danen Maxime 0 punten
39 René Mantel Ward Uranie v. Caya’s Home 0 punten
39 Eric Boxman Vero 0 punten
39 Henri Stevens Hootsch Shirdan v. Caya’s Home 0 punten
39 Mario van Deventer Cosmo Betty-Boop v. Aqualand 0 punten
39 John Sterkenburg Irmo Barco Zielebacherhof 0 punten
39 Frank Bloem Fabian Betty-Boop v. Aqualand 0 punten
39 H. Zegwaard ??? 0 punten

 

De Commissie Africhting is verantwoordelijk voor de puntenverdeling.

De huldiging van de africhting van het jaar geschiedt tijdens Algemene Ledenvergadering (in juni) van het komende jaar.