Competitie Africhter van het jaar 2008

Reglement africhter van het jaar

Stand na:
Niervaertbokaal 3 mei 2008
NK IPO III + IPO I/II wedstrijd 10/11 mei 2008
Wereldkampioenschap Africhting, Nederland 20 t/m 22 juni 2008
Interland NL-B 7 september 2008
Combinatiewedstrijd + VZH wedstrijd 21 september 2008
Spijkercup 19 oktober 2008
Coen Semler trofee + VZH teamwedstrijd 8 november 2008

Pl Geleider Naam Hond Punten
1 Leon Broere Vicious Kay Amy v. Caya’s Home 175,5 punten
1 Willy Adriaenssens (B) Bill v.d. Barbierhoeve 175,5 punten
3 Eric de Gendt (B) Binky 135 punten
4 Caya Krijnse Locker Chewbaka Uranie v. Caya’s Home 93 punten
5 Rob van Dongen Quita Cassy v.d. Kennel z. Naam 85,5 punten
6 Bertus Duncker Boris 79,5 punten
7 Sammy-Jo van Dongen Skyhigh 73,5 punten
8 Sonja van Mourik Nena Swapang v. Bertrupaty 70,5 punten
9 Berry Thomas Macho Xekibby v. Werinon 67,5 punten
10 Margriet Kamst Evil Chanouk v. Aqualand 48 punten
11 Rob Deelen Duc-Henkie v.d. Dorpaschhoeve 40,5 punten
12 Elise Lases Lotus 39 punten
13 Caya Krijnse Locker Nyra Uranie v. Caya’s Home 36 punten
14 Mario van Deventer Devil 34,5 punten
15 Hans Jochem Chivas Kim v.d. Vlaamse Boef 31,5 punten
16 René Mantel Geduward Uranie v. Caya’s Home 30 punten
17 Fred Stouten Seven v. Bertupaty 27 punten
18 Marianne v. Hyfte (B) Darko v.d. Barbierhoeve 27 punten
18 Anita Ockeloen Sandy 27 punten
20 Arnoud Pouwels Djezley Tessa v. Bertrupaty 21 punten
20 Geert Maassen Chico Maxima v.d. Botesmahoeve 21 punten
22 Frits de Lang Riba-Jiba Zielebacherhof 20 punten
23 Henk Peijer Doerack Brenda v.d. Gravenhoeve 18 punten
23 Sammy-Jo van Dongen Boedha Cassy v.d. Kennel z. Naam 18 punten
23 Cindy v.d. Berg Bikkel Sweet Pea v. Caya’s Home 18 punten
23 Carmen Stouten Cougar Kim v.d. Vlaamse Boef 18 punten
24 Lous van Ruitenbeek High Five-Yoda Chanouk v. Aqualand 17 punten
24 Monique den Hoedt Tira Punto v.d. Boevenkop 17 punten
26 Frits de Lang Yari v.d. Chadahoeve 13,5 punten
27 Manuel van Dongen Chelsea Cassy v.d. Kennel z. Naam 12 punten
28 Gert-Jan Weeda Kenzie 10 punten
29 Sibilla Rutten Cas 9 punten
29 Mirjam de Vos Frizzle Lizzy v.d. Boevenkop 9 punten
31 André Vos Andor v. Assenrade 8 punten
 – Bea de Vree Tara 0 punten
 – Caya Krijnse Locker Genesis Uranie v. Caya’s Home 0 punten
 – Lous van Ruitenbeek Chanouk Betty-Boop v. Aqualand 0 punten
 – Wilbert Schrijvers Kaine la Petite Colline 0 punten
 – Nettie ter Beek Barros Xekibby v. Werinon 0 punten
 – Wilbert Ockeloen Blitz 0 punten

 

De Commissie Africhting is verantwoordelijk voor de puntenverdeling.

De huldiging van de africhting van het jaar geschiedt tijdens Algemene Ledenvergadering (in juni) van het komende jaar.