Competitie Africhter van het jaar 2009

Reglement africhter van het jaar

Stand na:
NK IPO III + IPO I/II wedstrijd 2+3 mei 2009
Niervaertbokaal 23 mei 2009
Combinatiewedstrijd + VZH wedstrijd 21 juni 2009
Interland België-Nederland 6 september 2009
C-wedstrijd + VZH teamwedstrijd 20 september 2009
Spijkercup 4 oktober 2009
Wereldkampioenschap Africhting, België 24+25 oktober 2009
Coen Semler Trofee 22 november 2009

Pl Geleider Naam Hond Punten
1 Eric de Gendt (B) Binky 130 punten
2 Elise Lases Lotus 114,5 punten
3 Berry Thomas Macho Xekibby v. Werinon 99 punten
4 Sylvia Mol-de Dreu Brenda v. Bertrupaty 97 punten
5 Geert Maassen Chico Maxima v.d. Botesmahoeve 85,5 punten
6 Johnny Sanders Xena van Assenrade 79,5 punten
7 Leon Broere Vicious Kay Amy v. Caya’s Home 73,5 punten
8 Willy Adriaenssens (B) Bill v.d. Barbierhoeve 70,5 punten
9 Rob van Dongen Quita Cassy vd Kennel z. Naam 67,5 punten
10 René Mantel Gedu Ward Uranie v. Caya’s Home 48 punten
11 Manuel van Dongen Chelsea Cassy vd Kennel z. Naam 40,5 punten
12 Marianne v. Hyfte (B) Darko v.d. Barbierhoeve 39 punten
13 Sammy-Jo van Dongen Sky 36 punten
14 Carmen Stouten Cougar Kim v.d. Vlaamse Boef 34,5 punten
15 Caya Krijnse Locker Chewbaka Uranie v. Caya’s Home 31,5 punten
16 Sonja van Mourik Nena Swapang v. Bertrupaty 30 punten
17 Freddy Stouten Seven v. Bertupaty 27 punten
18 Hendrik Jan de Groote Chubby Indra v.d. Reezichthoeve 27 punten
19 Herrie ter Beek Moonlight Shadow Nyra v. Caya’s Home 27 punten
20 Sammy-Jo van Dongen Boedha Cassy vd Kennel z. Naam 21 punten
21 Henk Peijer Doerack brenda v.d. Gravenhoeve 21 punten
22 Mario van Deventer Devil 20 punten
23 Johnny Sanders Gabby v.d. Causidicus 18 punten
24 Lous van Ruitenbeek High Five-Yoda Chanouk v. Aqualand 18 punten
25 Hans Jochem Chivas Kim v.d. Vlaamse Boef 18 punten
26 Freddy Stouten Cougar Kim v.d. Vlaamse Boef 18 punten
27 Hans de Knegt Doc 17 punten
28 Renke de Vroom Nestor Chewbaka v. Caya’s Home 17 punten
29 Bert Teijken Lenko van Caya’s Home 13,5 punten
30 Bertus Duncker Boris 12 punten
31 Arnoud Pouwels Djezley Tessa v. Bertrupaty 10 punten
32 Frits de Lang Yari v.d. Chadahoeve 9 punten
33 Sibilla Rutten Cas 9 punten
34 Cindy v.d. Berg Bikkel Sweet Pea v. Caya’s Home 8 punten
35 Caya Krijnse Locker Genesis Uranie v. Caya’s Home 0 punten
36 Margriet Kamst Evil 0 punten
37 Gert-Jan Weeda Kenzie 0 punten
38 Bea de Vree Duke v.d. Retrohof 0 punten
39 Carola Erkelens Bo 0 punten

 

De Commissie Africhting is verantwoordelijk voor de puntenverdeling.

De huldiging van de africhting van het jaar geschiedt tijdens Algemene Ledenvergadering (in juni) van het komende jaar.