Skip to content

Aankeuring, of behalen van kwalificaties.

In deze vreemde tijden, waar geen of nauwelijks shows gehouden zijn, willen wij als rasvereniging toch graag iets doen om onze leden de mogelijkheid te bieden, de kwalificaties te behalen , die nodig zijn voor de dek- en geboortemelding
(VFR punt 7.1.1 t/m 7.1.3) in ons clubblad en/of op de website.

Op zondag 1 november organiseren wij deze dag voor onze leden, op het terrein aan de Roswinkelerstraat 166 7895 AT te Roswinkel.


Inschrijven voor deze aankeuring is alleen mogelijk indien de eigenaar van de hond, lid is van de NBC.
De kosten voor deze twee aankeuringen bedragen €55,- per hond.
Het inschrijfgeld moet gelijktijdig met de inschrijving betaald worden. 
Mocht u nog maar 1 kwalificatie nodig hebben, dan kunt u ook bij één van beide keurmeesters aanmelden.
De kosten voor één aankeuring bedragen €30,= per hond
De inschrijvingstermijn sluit op 24 oktober 2020 of eerder als het maximum aantal honden bereikt is.

Honden mogen ingeschreven worden vanaf de leeftijd van 15 maanden.
De honden zullen gekeurd worden door twee erkende raskeurmeesters.[
De keurmeesters, die zo vriendelijk zijn geweest om op deze korte termijn onze uitnodiging, te aanvaarden zijn:
mevr R. van Veen-Keur en dhr. G.Jipping.

Tijdens de aankeuring zullen de honden één voor één in de ring verschijnen en gekeurd worden. Voor iedere hond is ruim de tijd ingepland.
De honden kunnen de volgende kwalificaties ontvangen: uitmuntend, zeer goed, goed en matig. Wanneer de hond gekwalificeerd wordt met een Zeer Goed of een Uitmuntend, gelden deze voor de kwalificaties zoals gesteld in het VFR. Een uitmuntend, is NIET geldig voor een Jeugdtitel
Omdat de honden niet gezamenlijk in de ring verschijnen, worden de honden ook niet geplaatst.

Om te voorkomen dat er teveel mensen tegelijk op het terrein aanwezig zijn, mag u maximaal een half uur voor aanvang van de keuring van uw hond aanwezig zijn en moet u direct na de keuring(en) van uw hond het terrein weer verlaten. Per deelnemende hond mogen er twee begeleiders op het terrein aanwezig zijn. Omdat wij gebonden zijn aan de richtlijnen van het RIVM is publiek op deze dag niet welkom.

Back To Top